Trener personalny kurs – Warszawa

Gdzie zdobywać uprawnienia?

Najlepszą opcją jeżeli szukamy miejsca na kurs będzie szukanie w dużych miastach. Najlepiej szukać w firmach, które zajmują się tym od lat, mają doświadczenie i wykwalifikowaną kardę pracowniczną. Możemy polecić AMS – Akademie Mistrzostwa Sportowego gdzie znajdziemy kursy na trenera personalnego we wszystkich większych miastach. Jeśli szukasz w Warszawie wystarczy kliknąć w link trener personalny kurs Warszawa i już możesz się zapisać!

Kurs

Kurs trenera personalnego składa się z 63 godzin wykładów i z większości zajęć praktycznych. Dzięki temu kursant zdobywa nie tylko wiedzę teoretyczną ale również konkretne doświadczenie i umiejętności. Po takim kursie otrzymuje się certyfikat uprawniający do pracy w zawodzie jako trener personalny. Trener może pracować na siłowni prowadząc klientów, może być niezależny i pracować na własną rękę bądź prowadzić klientów internetowo układając plany treningowe i żywieniowe. Dodatkowo wiedza zdobyta na kursie może być jeszcze poszerzana poprzez szkolenia, które również oferuje AMS. Między innymi szkolenia z zakresu dietetyki, fitness czy zakresu metod treningowych. Trener z certyfikatem i dodatkowymi szkoleniami będzie bardzo pożądany na runku pracy poprzez swoją wiedzę i doświadczenie. Mając rozległą wiedzę trener może również skupić się na własnej sylwetce i osiągnięciach siłowych. Będzie to idealna reklama poprzez własny wygląd.

Możliwości

Trenerem może stać się każdy kto jest gotowy na prace z ludźmi i kontakt z osobami, które czasami trzeba zmusić do ćwiczeń. Nie każdy klient ma tyle samozaparcia aby wykonać w pełni założenia treningowe, stąd potrzebny trener, który sprawdzi poprawną technikę, zminimalizuje ryzyko kontuzji i pomoże w ćwiczeniach. Trener jak wcześniej wspomniano nie musi pracować na siłowni, opcji jest wiele. Każdy zainteresowany powinien sprawdzić najbliższy termin i spróbować swoich sił na kursie trenera personalnego.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz