Pasek do spodni pilnie poszukiwany- krótki poradnik, jak wybrać ten najlepszy!

Panowie pomimo tego, iż wybierają garnitury z coraz to wyższej półki, wciąż często mają problem z doborem do niego odpowiedniego paska. Jeśli zależy Ci zatem, aby cały strój Twojego partnera był dopięty na przysłowiowy “ostatni guzik”, weź sprawy w swoje ręce i dobierz go tak, aby uniknąć modowej wpadki.

Na co warto zwrócić uwagę, aby pasek pasował do danego ubioru? Jakie są możliwości, z których warto skorzystać? Zaraz to prześledzimy!

Co dziś warto nosić?

Obecnie na rynku spotkasz naprawdę wiele różnorodnych modeli pasków do spodni. Można wybierać spośród licznych kolorów, wzorów, czy materiałów. Dobrze dobrany pasek jest w stanie w wyjątkowy sposób podkreślić całą stylizację. Jest to szczególnie ważne u mężczyzn, gdyż  w porównaniu do kobiet mają oni o wiele mniej dodatków do dyspozycji. Na początek trzeba uświadomić sobie, że moda męska obraca się raczej według sztywnego kanonu. Do klasycznego garnituru najlepiej jest więc dobierać pasek prosty, bez wyszukanych zdobień czy przeszyć. Jeśli szukasz natomiast czegoś bardziej finezyjnego, wykorzystaj pasek do modnego, ale casualowego stroju. Dobrym krokiem będzie dobranie paska do spodni w taki sposób, aby prawidłowo komponował się wraz z butami.

Elegancki minimalizm

Przy doborze paska do formalnego stroju najlepiej skupić się na klamrze. Pasek do spodni ze zgrabną, smukłą klamrą będzie bardzo dobrą propozycją. Jeśli klamra będzie duża, wykonana z metalowego materiału, rzucającego się w oczy, to może zaburzyć całą kompozycję. Warto pamiętać, aby stworzyć stój zgodny z wybranym dresscodem.

Na koniec zwróć uwagę na rozmiar paska do spodni. Najlepiej, aby Twojemu partnerowi udawało się go zapiąć na środkowy guzik. Właśnie wtedy pasek wygląda najbardziej estetycznie. Sugerując się tymi kilkoma prostymi radami, na pewno wybierzesz świetny pasek dla swojego partnera. To może być bardzo dobra inwestycja, która przypadnie do gustu Wam obojgu. Możecie także skorzystać z porad profesjonalistki w tym zakresie i wspólnie wybrać się na zakupy ze stylistką.

Leave a Reply