Peruki Kraków

Utrata włosów jest ogromnym problemem mogącym obniżyć jakość życia. Miejscowe prześwity na głowie albo całkowita łysina nie muszą oznaczać życia w lęku, dyskomforcie i ciągłym napięciu. Odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z łysieniem różnego typu są peruki Kraków. Odwiedziny w krakowskim salonie przypominają wizytę u fryzjera. Nad komfortem klienta czuwa grono specjalistów poświęcających każdej osobie maksimum uwagi i troski.

Naturalne peruki – Kraków zaprasza! 

Salon peruk w Krakowie oferuje szeroki asortyment. Szczególne miejsce wśród ogromu dostępnych nakryć głowy zajmują peruki wykonane z włosów pochodzących od ludzi. Tkane z pukli słowiańskich, europejskich, chińskich i indyjskich peruki naturalne zachwycają swoją miękkością i wyglądem wiernie imitującym utracone pasma. Ogromną zaletą peruk naturalnych jest ich odporność na działanie suszarki, prostownicy i lokówki. Starannie pielęgnowana peruka naturalna będzie w nienagannym stanie służyć przez długi czas, pomimo codziennego użytkowania i częstej stylizacji. 

Salon w Krakowie oferuje peruki pochodzące z kolekcji czołowych producentów uznanych na całym świecie. Są wśród nich m.in. zastępcze fryzury sygnowane logo Raquel Welch, Pure Europe, NJ Creation, Perucci, HairMania, Hair Society lub Hair Power. Peruki Kraków są tworzone tak, aby zapewnić noszącej je osobie maksymalny komfort. Proponowane przez nas modele tkane są na solidnych, przyjaznych wrażliwej skórze bazach idealnie zlewających się ze skalpem w taki sposób, że różnica między czołem i skroniami a brzegiem nakrycia jest niezauważalna. 

Peruka syntetyczna dla kreatywnych trendsetterów

Peruki stają się nie tylko elementem maskującym łysinę, ale również dodatkiem podkreślającym indywidualny styl. Z myślą o osobach szukających niebanalnego akcentu, który pozwoli im odmienić swój wizerunek o 180 stopni, powstała kolekcja peruk syntetycznych. Niedrogie fryzury wykonane z produkowanego fabrycznie materiału wysokiej jakości na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od droższych modeli wykonany z włosów ściętych od ludzi. Należy jednak pamiętać, że dla sztucznych włosów kontakt z gorącą prostownicą czy lokówką może skończyć się trwałymi uszkodzeniami. Hollywoodzkie fale, burza rudych loków, krótki bob w ciemnym kolorze, a może ekstrawaganckie, proste pasma w kolorze pastelowego fioletu lub intensywnego różu? Wybór peruk syntetycznych dostępnych w salonie w Krakowie jest zaskakujący! Sprawdź nasz asortyment i odkryj mnogość zastosowań różnych typów peruk